MESTERSÉGES INTELLIGENCIA
INTERDISZCIPLINÁRIS E-FOLYÓIRAT
Language: Switch to English
Alapítva: 2019-ben
Kiadó: K+F Stúdió kft.
ISSN 2676-9911

ÜDVÖZÖLJÜK!
A Mesterséges Intelligencia lap egy félévente megjelenő nyílt hozzáférésű tudományos internetes folyóirat, amelyet a K+F Stúdió Kft. alapított és ad ki társadalmi felelősségvállalási (CSR) stratégiája keretében.
A folyóirat elméleti és gyakorlati ismereteket közöl a mesterséges intelligencia témájában. A tanulmányok háromféleképpen közelíthetik meg a mesterséges intelligencia (MI) témáját:
1. Az MI mint kutatási cél,
2. Az MI mint eszköz,
3. Kölcsönhatás az MI és a világ között.
SZERZŐKNEK

1. lépés
Írjon egy tanulmányt! Használhatja ezeket a sablonokat is:
Sablon elméleti és empirikus tanulmányhoz
Sablon módszertani tanulmányhoz
Sablon műhelybemutatóhoz
Sablon rendezvénybeszámolóhoz
Sablon recenzióhoz
Sablon felhíváshoz
2. lépés
Kérjen meg két nyilvános bírálót (pl. témavezetőt, kollégát), hogy adjanak javaslatokat a tanulmánnyal kapcsolatban és támogassák a tanulmányt a nevükkel! A bírálóknak Ph.D. fokozattal kell rendelkezniük!
3. lépés
Küldje be a (.docx) tanulmányt és az alábbi szerzői és lektori nyilatkozatokat (pdf formátumban) az info@kpluszf.com címre!
Szerzői nyilatkozat
Lektori nyilatkozat
A lapszámok várható megjelenése: június és december.
Lapzárta: június 10. és december 10. A lapzárta után érkező tanulmányokat legjobb esetben is csak a következő negyedvében tudjuk megjelentetni.
Beküldés után
Anonim lektoraink is bírálMják a tanulmányt és igyekszünk a benyújtást követő két héten belül visszajelezni Önnek a továbbiakkal kapcsolatban.
Adatbázisok, repozitórium
A folyóirat és egyes tanulmányai egyaránt Open Access (nyílt hozzáférésű) dokumentumok.
A Crossref DOI adatbázisba, a Magyar Tudományos Művek Tárában (MTMT),
a MATARKA-ba,, az EPA-ba, az MTA REAL Repozitóriumba,
a Kocka Kör Alumni adattárába a szerkesztőség
a megjelenést követően rögzíti a dokumentumokat.
MEGJELENT LAPSZÁMOK
Aktuális lapszám:
Archívum:

INFO

Lapinformációk
A „Mesterséges intelligencia” a magyar K+F Stúdió Kft. társadalmi felelősségvállalási (CSR) stratégiája keretében alapított és kiadott interdiszciplináris, byílt hozzáférésű (Open Access) internetes folyóirat, ami évente kétszer jelenik meg. Open Access státusz: Gold.
Az alapítók szándéka szerint e folyóirat publikációs felelületet biztosít azoknak az inter- és multidistciplináris orienrációjú kutatók, kutatócsoportok, és gyakorlati szakemberek számára, akik érdeklődnek a mesterséges intelligencia (MI) témája iránt, annak érdekénen, hogy segítse a tudományos eredmények és innovációk létrejöttét.
A tanulmányok nyilvános és anonim lektorálási folyamatot követően kerülnek közlésre,.
A folyóiratban minden tanulmány DOI (Digital Object Identifier) számmal rendelkezik.
A folyóiratban használt nyelvek: magyar és angol.
Repozitórium: MATARKA, EPA, MTA REAL Repozitórium
A folyóirat célja
A Mesterséges Intelligencia lap egy félévente megjelenő nyílt hozzáférésű tudományos internetes folyóirat, amelyet a K+F Stúdió Kft. alapított és adott ki társadalmi felelősségvállalási (CSR) stratégiája keretében.
A folyóirat elméleti és gyakorlati ismereteket közöl a mesterséges intelligencia témájában. A tanulmányok háromféleképpen közelíthetik meg a mesterséges intelligencia (MI) témáját:
1. Az MI mint kutatási cél,
2. Az MI mint eszköz,
3. Kölcsönhatás az MI és a világ között.
A folyóirat témája
A folyóirat a következő témákban publikál tanulmányokat:
1. A mesterséges intelligencia, mint a kutatás célja. A mesterséges intelligencia kutatása bármely tudományterületen megvalósítható. Az altémák a következők lehetnek:
1.1. Az MI elméleti háttere
1.2. Az MI történelmi háttere
1.3. Az MI fejlesztése
1.4. Az MI tesztelése
1.5. Az MI működése/hibás működése
1.6. Az MI-incidensek elemzése
1.7. MI javítása
Lehetséges tudományágak: minden tudomány, különösen informatika, pszichológia, mechatronika, matematika, történelem, filozófia, mérnöki tudományok, közgazdaságtan, orvostudomány, jogtudomány stb.
2. Az MI mint eszköz. A mesterséges intelligencia gyakorlati felhasználása minden tudomány, művészeti, sport és hétköznapi tevékenység és szolgáltatás szempontjából lehetséges. Például:
2.1. Az MI mint a tudományos kutatás eszköze
2.2. Az MI mint a művészi tevékenységek eszköze
2.3. Az MI mint eszköz sportolók, edzők számára
2.4. Az MI, mint eszköz bármely szakmában dolgozó munkavállalók, munkáltatók számára
2.5. Az MI mint szórakoztató eszköz
2.6. Az MI mint mindennapi eszköz a mindennapi felhasználók számára
3. Kölcsönhatás az MI és a világ között. Például:
3.1. A mesterséges intelligencia hatása a világra (beleértve az embereket és az MI-vel kapcsolatos hozzáállásukat)
3.2. A világ (beleértve az embereket is) hatása az MI-re
4. Beszámolók a mesterséges intelligencia terén folyó kutatásról
5. Az MI-re vonatkozó projektekkel, konferenciákkal, workshopokkal és egyéb eseményekkel kapcsolatos meghívások és beszámolók
6. Recenziók
Beküldések
Szerzői útmutató
Ellenőrzőlista a benyújtás előkészítéséhezA benyújtási folyamat része, hogy a szerzők ellenőrizzék le a benyújtandó anyaguk mindenben megfelel az alábbi listában szereplő elvárásoknak, és azokat a beadványokat, amelyek nem tartják be a az útmutatóban leírtakat, azokat vissza lehet küldeni a szerzőnek.El kell olvasnia és jelölnie kell, hogy teljesítette az előírásokat mielőtt folytatná.
- A beküldött anyag nem lett korábban publikálva, és megelőzően egy másik folyóiratnál sem lett lektorálva (bővebb magyarázatot lásd a Megjegyzések a szerkesztőnek résznél).
- A benyújtott fájl .doc vagy docx fájlformátumú.
- A szöveg egyes sorközzel; 12 pontos betűmérettel; használjon dőlt formázást az aláhúzott kiemelés helyett (kivéve az URL címek); és minden illusztráció, ábra és táblázat a helyére kerüljön és ne a szöveg végére.
- Minden ábra és táblázat saját azonosítószámmal rendelkezik (pl. 1. ábra, 2. ábra, 1. táblázat stb.). Ezeket a számokat használjuk az ábrák/táblázatok címében és a szövegben. Az ábrák kezdőszámok száma 1. A táblázatok kezdő száma 1.
- Ahol lehetséges, ott megadott URL-es hivatkozásokat.
- Ahol rendelkezésre álltak, megadtuk a referenciák Doi-számát, és ehhez csatoltuk a szükséges linket.
- A szöveg betartja azokat a stiláris és bibliográfiai követelményeket, amelyek a Szerzői útmutatóban szerepelnek.
- Plágium és egyéb jogsértés lehetséges eseteiben minden felelősség a szerző(ke)t terheli.
Csak eredeti, máshol nem közölt tanulmányokat jelentetünk meg (kivéve: felhívások rovat). Esetleges plágium vagy egyéb jogsértés esetében minden felelősség a Szerző(ke)t terheli. A benyújtott fájl .doc vagy docx fájlformátumú legyen. Javasolt terjedelem…
…empirikus és elméleti tanulmányok esetében: 20.000-60.000 karakter
…módszertani tanulmányok esetében: 20.000-60.000 karakter
…műhely bemutatások esetében: 5.000-60.000 karakter
…recenziók esetében: 5.000-20.000 karakter
…rendezvénybeszámolók esetében: 5.000-20.000 karakter
…felhívások esetében: 5.000-10.000 karakter.
Szövegformázás:
-
- sorköz: szimpla
- betűméret: 12 pontos
- betűtípus: Times New Roman
- címek: kövér betűk
- kiemelések: dőlt betűkkel (aláhúzás: tilos)
- lábjegyzet, végjegyzet használata: tilos
- ábra és táblázat használat: minden illusztráció, ábra és táblázat a helyére kerüljön és ne a szöveg végére. Minden ábra és táblázat saját azonosítószámmal rendelkezik (pl. 1. ábra, 2. ábra, 1. táblázat stb.). Ezeket a számokat használjuk az ábrák/táblázatok címében és a szövegben. Az ábrák kezdőszámok száma 1. A táblázatok kezdő száma 1.
- hivatkozások a szövegben: adjuk meg a szerzők vezetéknevét és a kiadás évszámát (pl. Szabó, 2020 vagy Szabó, Kovács és Tóth, 2020, háromnál több szerző esetén: Szabó és tsai, 2020). Idézet, tábla vagy ábra esetében az oldalszámot is adjuk meg (pl. Szabó, 2020, 23. o.).
- hivatkozások az irodalomjegyzékben: vezetéknév szerinti ABC-sorrendben APA formátumban (lásd: https://apastyle.apa.org/style-grammar-guidelines/references/examples).
- Ahol lehetséges, ott adjunk meg URL-es hivatkozásokat és a letöltés dátumát (pl.: Letöltés: 2020.01.01. URL: www.kpluszf.com). Ahol rendelkezésre állnak, adjunk meg a hivatkozások Doi-számát, és ehhez csatoljuk a szükséges linket. Doi szám kereső oldal: https://www.crossref.org/guestquery/
A lektorálási folyamat leírása
A lektorálási folyamat leírása
A lektorálás résztvevői: négy lektor vesz részt egy cikk lektorálásában. Közülük kettő nyilvános lektor, a másik két lektor anonim lektor.
A nyilvános bírálók szerepe: a Szerző kéri fel őket, és a cikk benyújtásáig segítik a szerző munkáját. Nevüket közzétételre kerül a folyóiratban. A lektorálást önkéntesként, fizetés nélkül végzik.
A vak szakértői felülvizsgálat bírálóinak szerepe: a folyóirat szerkesztősége kéri fel őket, és a cikk beküldését követően lektorálják azt. Nevüket a szerzők és az olvasók nem ismerik meg.
A lektorálás folyamata a következő:
Első szakasz: lépések a cikk beküldése előtt
- lépés: a szerzők meghívnak két nyilvános lektort, és elküldik művüket a nyilvános bírálóknak a benyújtás előtt.
- lépés: A nyilvános lektorok javaslatokat adnak a szerzőknek, és együtt dolgoznak a cikk végső és benyújtható változatáig.
- lépés: A nyilvános lektorok kitöltik a lektorálási nyilatkozatot. Ez a nyilatkozat a következő pontokat tartalmazza: 1) a szerzők neve, 2) a cikk címe, 3) ajánlás a cikk közzétételére, 4) nyilatkozat arról, hogy a folyóiratnak nem kell fizetnie a lektorálásért, 5) nyilatkozat hogy nevük megjelenhet a cikkben a cikk bírálóiként, 6) a nyilvános lektorok neve, 7) a nyilvános lektorok affiliációja (pl. munkahelyük neve), 8) a nyilvános lektorok elérhetőségei, 9) a nyilvános lektorok aláírásai 10) dátum.
- lépés: a szerzők kitöltik a szerzői jogi nyilatkozatot. Ez az állítás a következő pontokat tartalmazza: 1) a szerzők neve, 2) a cikk címe, 3) nyilatkozat arról, hogy a folyóirat nem köteles fizetni a cikk elkészítéséért, 4) nyilatkozat arról, hogy nevük megjelenhet a cikkben a cikk szerzőjeként, 5) nyilatkozat arról, hogy a szerzők cikkeiket a folyóiratban szeretnék közzétenni, 6) a szerzők hovatartozása (pl. munkahelyük neve), 7) a szerzők elérhetőségi adatai, 8) a szerzők aláírása, 9) dátum (lásd: szerzői jogi nyilatkozat)
- lépés: a szerzők beküldik a cikket (szerkeszthető .doc vagy .docx formátumban), valamint a szerzők és a nyilvános lektorok nyilatkozatait (ennek formátuma lehet .jpg vagy .pdf vagy papír).
Második szakasz: a cikk benyújtását követő lépések
- lépés: A szerkesztőbizottság két lektort kér vak-lektorálási feladatra a cikk közzététele előtt. Az alábbiakban anonim lektoroknak hívjuk őket.
- lépés: az anonim lektorok javaslatokat adnak a szerzőknek, és együtt dolgoznak a cikk végső és közzé tehető változatáig. A szerkesztőbizottság közvetít a szerzők és az anonim lektorok között.
- lépés: Az anonim lektorok kitöltik a lektorálási nyilatkozatot. Ez a nyilatkozat a következő pontokat tartalmazza: 1) a szerzők neve, 2) a cikk címe, 3) ajánlás a cikk közzétételére, 4) nyilatkozat arról, hogy a folyóiratnak nem kell fizetnie a lektorálásért, 5) nyilatkozat hogy az anonim lektorok neve nem szerepelhet a cikkben a cikk lektoraiként, 6) az anonim lektorok neve, 7) az anonim lektorok affiliációja (pl. munkahelyük neve), 8) az anonim lektorok kapcsolattartási adatai, 9) az anonim lektorok aláírása, 10) dátum.
- lépés: Az anonim lektorok elküldik nyilatkozataikat (ezek formátuma lehet .jpg, .pdf vagy papír) a szerkesztőbizottságnak.
Ezzel vége a lektorálási folyamatnak. Átfutási idő max. 1 hónap.
Egy cikk akkor publikálható, ha a szerkesztőbizottság rendelkezésére áll a cikk szerkeszthető (.doc vagy .docx formátumú) változata, a szerzők, a két nyilvános és a két anonim lektor nyilatkozata.
Szerzői jogi nyilatkozat
A kézirat benyújtásával egyidejűleg kérjük küldje el a szerkesztőség e-mail címére (info@kpluszf.com) az alább letölthető szerzői jogi nyilatkozatot:
A nyilatkozat letöltése .docx formátumban
Publikációs etikai szabályzat
E folyóirat egy elektronikus szakértői véleményezésű nemzetközi folyóirat, amely a legmagasabb szintű publikációs etika betartása mellett kötelezi el magát. Annak érdekében, hogy olvasóink számára a lehető legjobb minőségű folyóiratot nyújtsuk, kijelentjük, hogy elkötelezettek vagyunk a jelen publikációs etikai és szabálysértési nyilatkozatban ismertetett elvek mellett. Minden, az ezen előírásoknak nem megfelelő cikket eltávolítunk a kiadványból, ha bármikor, még a publikálást követően is, rendellenességet fedezünk fel. A folyóirat ellenőrzi a plágiumot és a kutatás elkészítését (kutatási adatok bemutatását); a hamisítást (a meglévő kutatási adatok, táblázatok vagy képek manipulálását) és emberek vagy állatok nem megfelelő felhasználását a kutatásban. A magatartási kódexnek megfelelően a folyóirat jelentést tesz minden plágium gyanús esetről vagy a kiadvány másodpéldányáról. A folyóirat fenntartja a jogot, hogy a beküldött dolgozatokat bármikor átvilágítsa a plágium felderítő szoftverrel (iThenticate Plagiarism Software-CrossCheck). A beadványokat összehasonlítjuk több adatbázissal.
Csak az első (benyújtó) szerző beadványait fogadjuk el. A benyújtó szerző felelősséget vállal a cikkért a benyújtás és a szakértői értékelés során. A benyújtó szerző az info@kpluszf.com címen fordulhat támogatásért. A szerzőknek biztosítaniuk kell, hogy eredeti műveket írtak. Ezenkívül biztosítaniuk kell, hogy a kézirat máshol nem jelent meg. A más szerzők, közreműködők vagy források által írt műveket vagy szövegrészeket megfelelően jóvá kell hagyni és hivatkozni kell. A cikk benyújtása előtt a szerzők felelősek a nyelv szerkesztéséért is. Azok a szerzők, akik műveiket eredeti cikkként a folyóiratba terjesztik közzététel céljából, megerősítik, hogy a beküldött művek szerzőik közreműködését képviselik, és azokat egyértelműen nem hivatkozva másolták vagy plagizálták más művekből. A többi szerző, közreműködő vagy forrás (ideértve az online webhelyeket is) által írt műveket vagy szövegrészeket megfelelően jóvá kell hagyni és hivatkozni kell. Minden szerzőnek közzé kell tennie pénzügyi vagy bármilyen egyéb érdekellentétet, amely befolyásolhatja kéziratuk eredményét vagy értelmezését (a projekt pénzügyi támogatását nyilvánosságra kell hozni). Ha egy szerző jelentős hibát vagy pontatlanságot fedez fel saját publikált művében, akkor a szerző köteles haladéktalanul értesíteni a folyóirat szerkesztőjét és együttműködni a szerkesztővel a papír visszavonása vagy kijavítása érdekében. A cikk benyújtása előtt a szerző elfogadja a licencszerződést. Minden cikket az online benyújtási eljárással kell benyújtani. Ha egy cikket egyszerre több kiadványhoz is elküldenek, az megsérti a publikáció etikáját.
A szerkesztők törekedni fognak a szerző, valamint a szerkesztőségi és a bíráló személyzet közötti esetleges összeférhetetlenség megelőzésére. A szerkesztők gondoskodnak arról is, hogy a benyújtott kéziratokkal kapcsolatos minden információt bizalmasan kezeljenek a közzététel előtt. A főszerkesztő koordinálja a szerkesztők munkáját.
A bírálók a kéziratokat tartalom alapján értékelik, tekintet nélkül a szerzők etnikai származására, nemére, szexuális irányultságára, állampolgárságára, vallási meggyőződésére vagy politikai filozófiájára. Biztosítaniuk kell, hogy a benyújtott kéziratokkal kapcsolatos minden információt bizalmasan kezeljenek, és jelentést kell tenniük a főszerkesztőnek, ha tudomásuk van a szerzői jogainak megsértéséről és / vagy plágiumról. Objektíven kell értékelniük a beküldött műveket, valamint az áttekintő űrlapon egyértelműen ismertetniük kell a munkákkal kapcsolatos véleményüket. A recenzensnek, aki képtelennek érzi magát a kéziratban közölt kutatás áttekintésére, vagy tudja, hogy azonnali felülvizsgálata lehetetlen, értesítenie kell a főszerkesztőt, és fel kell mentenie magát a felülvizsgálati folyamat alól.
Nyílt hozzáférési nyilatkozat
Ez egy teljesen nyílt hozzáférésű folyóirat, ami azt jelenti, hogy az összes cikk azonnal elérhetővé válik az interneten minden felhasználó számára. A szerzők megtartják a szerzői jogokat, és megadják a folyóiratnak az első publikálás jogát, egyidejűleg Creative Commons Attribution-NonCommercial-NoDerivatives 4.0 International License alapján, amely lehetővé teszi mások számára, hogy megosszák a művet a mű szerzőségének elismerésével és a folyóirat első publikációjával. A kiadvány (és a benyújtás) a szerzők számára ingyenes.
Felhasználási engedély
A cikkeket a Creative Commons Attribution-NonCommercial-NoDerivatives 4.0 International License alatt publikálják, amelyek iparági szabvány keretet nyújt a nyílt hozzáférésű anyagok egyszerű újrafelhasználásának támogatásához. A Creative Commons alatt a szerzők megtartják műveik szerzői jogait.
Creative Commons nyilatkozat
A cikkeket a Creative Commons Attribution-NonCommercial-NoDerivatives 4.0 alatt publikálják, amelyek iparági szabvány keretet nyújtanak a nyílt hozzáférésű anyagok egyszerű újrafelhasználásának támogatásához. A Creative Commons alatt a szerzők megtartják műveik szerzői jogait.
Ez a folyóirat a Creative Commons Attribution-NonCommercial-NoDerivatives 4.0 nemzetközi licenc alatt licencelt.
A szerző a kézirat benyújtásával elfogadja a Creative Commons Attribution-NonCommercial-NoDerivatives 4.0 feltételeit.
Adatvédelmi nyilatkozat
Az e webhelyen megadott neveket és e-mail címeket kizárólag a folyóirat meghatározott céljaira használjuk fel, és semmilyen más célra vagy más fél számára nem lesznek elérhetők. A folyóirat által kapott személyes adatokat csak a kézirat feldolgozására és közzétételére használják:
- adminisztrációhoz;
- a weboldal szolgáltatásaihoz és azok használatához;
- a kézirat feldolgozásához;
- a kézirat közzétételéhez;
- a kéziratáról szóló közlemény kiküldéséhez a Szerző számára.
Impresszum
MESTERSÉGES INTELLIGENCIA
Interdiszciplináris e-folyóirat*
*In English: ARTIFICIAL INTELLIGENCE
Interdisciplinary e-journal
Alapítva: 2019-ben
ISSN 2676-9611
A Nemzeti Média- és Hírközlési Hatóság Hivatala a médiaszolgáltatásokról és a tömegkommunikációról szóló 2010. évi CLXXXV. törvény 46.§ (4) bekezdése alapján nyilvántartásba vett sajtótermék (határozatról szóló értesítés iktatószáma: CE/5420-5/2019).
A Kiadóról:
Kiadó: K+F Stúdió Kft.
Levélcím: 4032 Debrecen, Tarján utca 55. (Hungary)
Mobil: +36-30-4849779
E-mail: info@kpluszf.com
Web: www.kpluszf.com
Felelős kiadó: Mező Katalin (PhD)
A Szerkesztőségról:
levélcím: 4032 Debrecen, Tarján utca 55. (Hungary)
Mobil: +36-30-4849779
E-mail: info@kpluszf.com
Web: www.kpluszf.com
Alapító főszerkesztő: Mező Ferenc (PhD)
Tördelőszerkesztő: Mező Katalin (PhD)
Szerkesztőbizotttság
A Kiadó adatai:
Kiadó: K+F Stúdió Kft.
A kiadó székhelye: 4032 Debrecen, Tarján utca 55.
Mobil: +36-30-4849779
E-mail: info@kpluszf.com
Web: www.kpluszf.com
Kiadásért felelős személy: Mező Katalin (PhD)
A Szerkesztőség adatai:
Levélcím: 4032 Debrecen, Tarján utca 55.
Mobil: +36-30-4849779
E-mail: info@kpluszf.com
Web: www.kpluszf.com
Alapító főszerkesztő: Mező Ferenc (PhD)
Tördelő szerkesztő: Mező Katalin (PhD)
Együttműködő civil szervezet:
Kocka Kör tehetséggondozó Kulturális Egyesület (www.kockakor.hu)
Szerkesztőség (ABC rendben):
Bodnár, Gabriella, (PhD, habil., Soproni Egyetem)
Gyarmati, Péter (Prof. Dr.)
Kelemen, Lajos (PhD, OKOSKOCKA Kft.)
Mező, Ferenc (PhD, K+F Stúdió Kft., Eszterházy Károly Katolikus Egyetem)
Mező, Katalin (PhD, Debreceni Egyetem)
Orbán, Réka (PhD, Babes-Bolyai Egyetem, Románia)
Pénzes, Dávid (Drs, Káldor Miklós Kollégium)
Pšenáková, Ildikó (PhD, Trnava University in Trnava, Szlovákia)
Pšenák, Péter (Ph.D., Comenius University Bratislava, Szlovákia)
Simó, Ferenc Zoltán (dr., LL.M, Eszterházy Károly Katolikus Egyetem)
Szabóné Balogh, Ágota (PhD, Gál Ferenc Egyetem)
Szűts, Zoltán (PhD, Eszterházy Károly Katolikus Egyetem)
Tomac, Zvonimir (PhD, University J.J. Strossmayera of Osijek, Horvátország)
Vass, Vilmos (PhD, habil., Budapesti Metropolitan Egyetem, Selye János Egyetem)
Source of illustrations not cited separately:
Kapcsolat
A Kiadó adatai:
Kiadó: K+F Stúdió Kft.
A kiadó székhelye: 4032 Debrecen, Tarján utca 55.
Mobil: +36-30-4849779
E-mail: info@kpluszf.com
Web: www.kpluszf.com
A Szerkesztőség adatai:
Levélcím: 4032 Debrecen, Tarján utca 55.
Mobil: +36-30-4849779
E-mail: info@kpluszf.com
Web: www.kpluszf.com